Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Kış aylarının gözdesi UGG Bot Australia yeni ürünleriyle de göz dolduruyor. Kurdelalı Ugg Botlar Online Satın Al üstelik İndirim ve Kampanya Fiyatları ile...

Ugg Bot Süsleme | Ugg Nasıl Süslenir?

Blog Kategorileri
Kategori yok.
  1. Saturday, Nov 3, 2018
    uzun ugg botların boyu dize kadar mı acaba???...
    Comment by buse cessur
Blog
Etiket Yok

Ugg Bot Süsleme | Ugg Nasıl Süslenir?

Ugg bot iletişim sayfasından ve sosyal ağdan gelen rağbet doğrultusunda Ugg Bot Süsleme ile ilgili blog yazmaya karar verdik. Ugg Bot’ların nasıl süslendiği ve nelere dikkat edilmesi gerektiği hususunda bilgi paylaşımının yanı sıra birçok açıdan süsleme tekniğinden bahsedeceğiz.

Mutlaka olması gereken malzeme bir yapıştırıcı tabiki. Biz e6000 yapıştırıcıyı öneriyoruz.

Süsleme isteğinize göre gerekebilecek malzemeler

  • Swarovski taşlar
  • Yarım inciler
  • Yuvarlak inciler
  • Parlak Taşlar
  • Kristal Taşlı Plakalar


Bu malzemelerden hepsini de kullanabilirsiniz ya da kafanızda tasarladığınız modele göre bir veya birkaçını da kullanabilirsiniz. Örneğin eğer harf ya da kalıp halinde bir şekilde yapmak istiyorsanız ayıcık gibi veya bir kedi kafası gibi bunun için kristal taşlı plakalar işinizi çok rahatlatacak. Ancak eğer ince işli bir tasarım yapmak istiyorsanız inciler, parlak taşlar ya da swarovski taşlar işinize daha çok yarayacak. Tabi herşeyi birden kullanarakta bir model yapabilirsiniz.

Öncelikle kafamızda bir model belirledik. Bizim ilk belirlediğimiz model “Hello Kitty” desenli Orta Boy Ugg Bot ile yaoılmış olan tasarım. Bunun için Plakalar, küçük siyah, pembe, ve gümüş renkli taşların yanı sıra küçük, orta ve büyük boyda yarım inci taşları gerekiyor.Tasarımı yaparken özellikle belirtmeliyim ki inci taşları yarım olmalı. Eğer tam inci taşı alırsanız yapıştıramazsınız. Yapışsa bile kullanım esnasında düşecektir. Eğer yarım inci taşı alırsanız Bot ile temas eden kısmı fazla olacağı için yapıştırıcımızın gücü daha fazla olacak ve darbelere rağmen düşmeyecektir. Bu modeli yaparken eğer “Hello Kitty” taşını hazır olarak bulmamışsak  gümüş renk plakamız ile hello kitty kafası yapıyoruz tam olarak kesiyoruz. Sonrasında plakamızdan toka, göz , burun ve bıyık kısımlarından taşları çıkartıp bu şekilde ayakkamıza nizami şekilde yapıştırıyoruz. Nizami şekilde olması için Ugg Botumuza işaretleme yapabiliriz. Ardından boş kalan kısımlara siyah inciler ile göz ve bıyık, pembe inciler ile toka, gold veya sarı rengi ile burun yapabiliriz. Sonrasında ise en zor kısmı geliyor. Hello Kitty işlemi bittikten sonra 20 dakika kurumada bekletiyoruz ve ardından yarım inci taşlarımızı belirli bir düzen ile yapışyırmaya başlıyoruz. Büyük yarım incilerin arasında orta boy inciler ve onların arasına da küçük yarım incileri diziyoruz fakat yapıştırma işlemini tek tek yapacağımız için biraz yorucu olabiliyor. Bu arada isteyen kişiler görüldüğü üzere Ugg Bot’un birtanesine veya ikisine birden fotoğraftaki gibi ekstra bir desen yapabilir.

Channel Logolu Ugg Bot yapmak için yine hello kitty modelinde olduğu gibi Büyük, orta ve küçük boy yarım incilere ihtiyacımız var. Bunu yanı sıra gümüş renk taşlı plakar gerekiyor.

Bu işlem içinde öncelikle Channel Logosunu plakada yaptıktan sonra nizami şekilde Ugg Bot’umuza yapıştırıyoruz ve ardından Ugg Botumuzda hiç boşluk kalmayacak şekilde belirli aralıklar ile yarım incilerimizin alt kısımlarını yapıştırıcı ile Ugg Botumuza yapıştırıyoruz. Yapıştırma işlemlerinden sonra Ugg Botumuzu 20 dakika kurumaya bırakıyoruz.

Tabi bunların dışında plakasız modeller, düz klasik süslemeler de yapabilirsiniz bundan sonrası sizin hayal gücünüze kalmış mesela klasik bir inci taşlarıyla süsleme de gayet güzel duracaktır. Ya da istiyorsanız Ugg Botunuza yalnızca bir harf bile koyabilirsiniz.Etiketler

Benzer Konular

Yorum Yap