Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Kış aylarının gözdesi UGG Bot Australia yeni ürünleriyle de göz dolduruyor. Kurdelalı Ugg Botlar Online Satın Al üstelik İndirim ve Kampanya Fiyatları ile...

Ugg Bot Su Geçirir mi?

Blog Kategorileri
Kategori yok.
  1. Saturday, Nov 3, 2018
    uzun ugg botların boyu dize kadar mı acaba???...
    Comment by buse cessur
Blog
Etiket Yok

Ugg Bot Su Geçirir mi?

UggBot.net olarak bünyemizde satılan Ugg Bot’ların su geçirmeme özelliği vardır. Waterproof özelliği iç ve dış yüzer arasında özel bir madde ile sağlanmaktadır. Bu sayede karlı günlerde veya yağmurlu havalarda rahatlıkla Ugg Botlarınızı giyebilirsiniz.

Ugg Bot özelliği gereği su geçirmez. Ancak!

Ugg Bot siparişi verirken aldığınız yere dikkat etmeniz gerekmektedir. Çoğunlukla sahte ugg botların satıldığı internet ortamında ürünün olabildiğince ucuza mal edilmesi için su geçirmeme özelliği tabiki es geçilmektedir. Bu sebeple ürün alırken su geçirmeme özelliğini ısrarla sormak gerekir.

Ugg Botların su geçirmeme özelliğinin yanı sıra, uzun müddet botların içinde kalan ayaklarınızın hava alması için özel bir yapı ile tasarlanmıştır. Bu sayede ayaklarınız hem hava alıyor hem sıcacık kalıyor hem de su geçirmiyor ancak; Ugg Terlik ve Ugg Bebek ürünlerinde su geçirmeme özelliği bulunmaz. Ugg Su geçirmeme özelliği Ugg Bayan Botları ve Ugg Çocuk Botları için geçerlidir.

Ugg Bot Kar Suyunu Geçirir mi?
Waterproof kelime anlamı olarak su geçirmez demektir. Waterproof yani Su geçirmez olan Ugg Botlar’ın su geçirmeme ve ayakların hava alması için özel bir yapı ile donatılması sebebiyle uzun süre kar ve kar suyuna maruz kalan Ugg Botlar su geçirmeye başlayabilir. Bunun sebebi uzun süre kar suyunda beklemiş olmasıdır fakat eğer uzun süre kar suyuna maruz kalıp su geçirmeyen bir ayakkabıdan söz ediyorsak ayak sağlığından bahsetmemiz doğru olmaz çünkü bu durumda ayakların hava alması imkansızdır. Bu yüzden bot ya da ayakkabı alırken ayakların hava almasına özellikle dikkat edin.

Etiketler

Benzer Konular

Yorum Yap