Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Kış aylarının gözdesi UGG Bot Australia yeni ürünleriyle de göz dolduruyor. Kurdelalı Ugg Botlar Online Satın Al üstelik İndirim ve Kampanya Fiyatları ile...

Ugg Bot Nasıl Temizlenir?

Blog Kategorileri
Kategori yok.
  1. Saturday, Nov 3, 2018
    uzun ugg botların boyu dize kadar mı acaba???...
    Comment by buse cessur
Blog
Etiket Yok

Ugg Bot Nasıl Temizlenir?

UGG BOTLAR NASIL TEMİZLENİR?

Ugg Botları güzel ve özenli kullanmak hem ömrünü uzatır hem de sağlık açısından önemlidir. Bu yüzden Ugg Botlarınızı belirli aralıklar ile temizlemek iyi olacaktır. Birkaç işlem ile Ugg Botlarınızı sanki ilk aldığınız günkü gibi temiz hale getirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki önereceğimiz şekilde işlem yapabilirsiniz.

TEMİZLİK İÇİN GEREKLİ MALZEMELER
- Sıvı Deterjan
- Yeterli büyüklükte içi su dolu bir kap
- Sert bir Fırça veya bir bez
- Yumuşak bir Fırça veya sünger
 

1. Öncelikle su dolu kabımıza sıvı deterjandan 1 ölçek döküyoruz.2. Kuru sert başlıklı fırçamızla ya da bez ile Ugg Botları kuru halde temizlikten geçiriyoruz. Tüm yüzeyi şöyle bir fırçadan geçirmek yeterli olacaktır. Maksat üzerindeki toz ve lekeler hafif dökülsün.


 

3. Kuru fırçamızla veya bez ile şöyle bir yüzeysel sildiğimiz Botlarımızı yumuşak fırçamız veya sünger vasıtasıyla sıvı deterjanlı suya batırarak temizlemeye başlıyoruz. Tüm yüzeyi ıslanana kadar sert bir işlem uygulamadan güzelce temizliyoruz.


 

4. Bu işlemden sonra deterjanlı botlarımızı 10 dk gölge bir alanda bekletiyoruz.


 

5. Botlarımızı beklettikten sonra bu sefer deterjanlı kabımızı boşaltıp temiz su ile dolduruyoruz. Yumuşak fırça veya süngerimiz ile bu sefer deterjansız normal su ile botlarımızı temizliyoruz.

6. Botlarımızı son haliyle yine gölge bir yerde beklemeye bırakıyoruz ve ardından tertemiz Ugg Botlarımıza kavuşuyoruz.

 

Not: Bunlara dikkat edin.

1- Islak haldeki botlarımızı sert başlıklı fırçayla temizlemeye çalışmayın. Çünkü daha hassas olan Botlar bu haliyle daha çabuk yıpranır.

2- Islak Haldeki Botları giymeyin veya kullanmayın. Çünkü bu halde botlar hem daha hassas olur hem de ayaklarınızı ıslatır.

3- Islak haldeki Ugg Botları kesinlikle güneşte kurutmayın. Bu halde Ugg Botların buruşması ve beyaz lekeler bırakması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler

Benzer Konular

Yorum Yap