Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Kış aylarının gözdesi UGG Bot Australia yeni ürünleriyle de göz dolduruyor. Kurdelalı Ugg Botlar Online Satın Al üstelik İndirim ve Kampanya Fiyatları ile...

Ugg Aile Kombini

Blog Kategorileri
Kategori yok.
  1. Saturday, Nov 3, 2018
    uzun ugg botların boyu dize kadar mı acaba???...
    Comment by buse cessur
Blog
Etiket Yok

Ugg Aile Kombini

Bu blog yazımızda çekirdek bir aile için Ugg Bot ile küçük bir gezintiye çıkacağız. Hem aile fertlerinin Ugg ile nasıl kombinlendiğini hem de bu giydiği ürünlerin tanıtımını yapacağız.Özellikle bayanların sevdiği birşeydir aile ile uyum içinde giyinmek. Ya çocuklar ile ya sevdiği insan ile güzel bir uyum elbette Ugg Botlar ile de mümkün. Çekirdek bir aile ele alalım. Anne, baba ve tabiki çocuklar. Herkese göre ürünleri olan Ugg'un malesef şu an için erkekler için olan ürünleri web sitemizde mevcut değil ancak bayan ve Çocuk Ugg Bot ürünleri çeşitleri, renkleri ve numaraları mevcuttur.

Çocuk Ugg Bot Modelleri unisex olup erkek ve kızlar için uygundur. Narin ve küçük ayakların hassasiyetine göre ayarlanmış olan Çocuk Ugg Botların renk olarak siyah, gri, taba ve lacivert renkleri var. Düğmeli modelleri ile hem giydirmesi hem de çıkartması oldukça kolaydır. Bilirsiniz çocuk ayakkabılarını giydirmek biraz zor olabiliyor fakat Ugg'un düğmeli modelleri işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Evet aile uyumu güzel bişey ancak çocuk ile uyumlu giyinmenin keyfi de başka. Çocuk Ugg Renklerinin aynısı Bayan olarak da mevcuttur bunun dışında bayan olarak farklı renkler de var. Mesela krem ve kahverengi botları da ekstra olarak bayan modellerinde görebilirsiniz. Tabi bayan modelleri yalnızca orta boy düğmeli modeliyle sınırlı değil. İşte bayan modelleri:

  • Mini Ugg (Mini boy ayak bileği boyunda klasik düğmesiz)
  • Orta Ugg (Orta boy resimdeki çocuk boyu ebatında düğmesiz klasik)
  • Uzun Ugg (Klasik serisinin uzun boyu)
  • Orta Düğmeli Ugg (Tek düğmeli bot, çocuk ürünleriyle aynı yalnızca bayan kalıbı)
  • Uzun Düğmeli Ugg (Üç Düğmeli Uzun Ugg Bot ile isterseniz dışa doğru kıvırarak da kullanabiliyorsunuz.

Tabi her modelin renkleri ile birlikte çocuklarınız ile güzel bir uyumlu kombin modellemesi yapabilirsiniz.Aile demek mutluluk demektir.
Bu mutluluğun tadına varmak için onlar ile uyum içerisinde olmanın büyük avantajı olacaktır. Bu uyumun dışında küçük sürprizler ile aile ortamını daha sıcak hale getirmek mümkün. Ugg Bot ile hem çocukları hem de bayanları çok mutlu edebilirsiniz. Hem soğuk hava şartlarında ayakları sıcacık kalacak hem de onlar için unutulmayacak bir hediye olacak.

Kız Çocuğu: Çocuk Ugg Bot Taba
Kadın: Ugg Orta Gri

Etiketler

Yorum Yap